OZON CLEANER BOX

Dla sektora usług i gospodarstw domowych

Jest to cleaner ozonowy przeznaczony do dezynfekcji konkretnych produktów,
w tym maseczek, a nawet butów lub toreb zakupowych, włącznie z zawartością.

Możesz oczyścić niemal wszystko, co można włożyć do środka w sposób umożliwiający zamknięcie drzwiczek.  Następnie wystarczy wcisnąć przycisk, by rozpocząć proces czyszczenia.

Ozon Cleaner Box to urządzenie w pełni automatyczne – wkładasz produkt i rozpoczyna się cykl oczyszczający. Po zakończeniu czyszczenia urządzenie samo ustawia cykl degradacji wytworzonego O₃. Degradacja przebiega za pomocą filtrów węglowych, po niej następuje przyspieszony proces powrotu do standardowego O₂. Po sygnale można wygodnie usunąć zdezynfekowane produkty i zakończyć pracę lub kontynuować dezynfekowanie innych produktów. Obrazowo rzecz ujmując, jest urządzenie podobne do pralki – wkładasz brudne i wyciągasz czyste. Cały proces oparty jest o system czujników sterujących. Poziom stężenia gazu dezynfekującego jest regularnie sprawdzany, a włączanie generatora jest odnawiane impulsowo z powtarzaną kontrolą poziomu.

Czas jest redukowany do absolutnego minimum. Urządzenie bierze pod uwagę wilgotność, temperaturę i ilość ozonu, a następnie oblicza, ile czasu potrzeba na w 100 procentach skuteczną dezynfekcję. Podczas cyklu odnowy sprawdzany jest natomiast stan ozonu w zamkniętej przestrzeni. Otwarcie urządzenia możliwe jest dopiero po całkowitej degradacji gazu, zapewniając w ten sposób wygodną i bezpieczną dezynfekcję zgodnie z Twoimi potrzebami. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby było jak najbardziej bezpieczne do dezynfekcji powszechnie używanych produktów zarówno w domu, jak i w strefie komercyjnej. Możesz oczyścić niemal wszystko, co można umieścić wewnątrz urządzenia tak, aby możliwe było zamknięcie drzwiczek. Następnie wystarczy wcisnąć przycisk i rozpocząć proces czyszczenia.

Zastosowanie urządzenia:

• czyszczenie odzieży
• czyszczenie zabawek
• czyszczenie powszechnie używanych narzędzi
• czyszczenie i dezynfekcja książek, w tym również z pleśni
• czyszczenie butów (dezynfekcja), w tym również z pleśni
• czyszczenie maseczek
• czyszczenie narzędzi roboczych

×
img

  Get In Touch

  Contact Info

  Phone number

  (456) 789 10 12

  (456) 789 10 15

  Email address

  demo@gmail.com

  indusinfo@gmail.com

  Address info

  1363-1385 Sunset Blvd Los Angeles